Aktywne formy wypoczynku

Rezydencja Zuzanna propaguje wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Szczególnie popularnym w ostatnim czasie staje się nordic walking, który polega na maszerowaniu ze specjalnymi kijkami, które można u nas wypożyczyć.
Nordic walking został wymyślony w Finlandii w latach dwudziestych ubiegłego wieku i zyskuje coraz większą liczbę fanów. W porównaniu do zwykłego marszu, nordic walking dzięki użyciu kijków w harmonijny sposób angażuje dodatkowe partie mięśni, które dotychczas pozostawały nieaktywne podczas tradycyjnego marszu lub joggingu.
Nordic walking może uprawiać każdy bez względu na wiek, kondycję czy sylwetkę. Nordic walking to już prawdziwa moda wśród Naszych Gości. Otaczająca przyroda potęguje przyjemność każdego spaceru.

Równie popularną formą wypoczynku w Rezydencji Zuzanna są wycieczki rowerowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy zamykany garaż, w którym mogą Państwo wygodnie pozostawić swoje jednoślady po udanej wycieczce rowerowej beskidzkimi szlakami. Na krótsze trasy rowerowe można wypożyczyć rowery w Rezydencji.
W najbliższej okolicy odnajdziecie Państwo bogatą ofertę tras dla najbardziej wymagających cyklistów jak i dla amatorów rodzinnych wycieczek rowerowych. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Zapraszamy!Komentarze zostały wyłączone dla tego postu