O nas

Rezydencja Zuzanna zlokalizowana jest w Suchej Beskidzkiej, mieście w którym Billy Wilder zaczynał tworzyć scenariusz do swojego kultowego filmu „Bulwar zachodzącego słońca” a Mistrz Twardowski, w legendarnej karczmie „Rzym”, oddał swą zaprzedaną duszę diabłu.

Rezydencja mieści się tuż obok zabytkowego XVII-wiecznego kościoła, 250 m od Rynku Suskiego i 500 m od perły renesansowej architektury, Zamku Komorowskich. To zaciszne miejsce idealne dla tych, którzy leniwie zechcą spacerować po urokliwych alejkach zamkowego parku jaki i doskonała baza wypadowa dla bardziej aktywnych, pragnących na własnych nogach lub rowerach zdobywać pobliską Mioduszynę, Jasień czy Magurkę!

Pobyt w Rezydencji to ciekawa i atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu o każdej porze roku! Jesteśmy przygotowani na przyjęcie Państwa podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych. Zachęcamy do odwiedzenia nas w okresie świąteczno-noworocznym. Na Państwa życzenie zorganizujemy udaną majówkę, pomożemy zobaczyć „babie lato” na Babiej Górze lub przygotujemy wspaniały kulig z pochodniami!

Rezydencja Zuzanna to również doskonałe miejsce na aktywny weekend w Beskidach o każdej porze roku. Nasza Rezydencja zlokalizowana jest w bardzo przyjaznej i uroczej okolicy. Bliska odległość od szlaków turystycznych, krętych ścieżek oraz bujnych lasów zachęca do aktywnych form wypoczynku. Nordic walking, wycieczki rowerowe czy wycieczki piesze stają się coraz bardziej popularną formą aktywności i spędzania wolnego czasu wśród naszych Gości.

Niewątpliwym atutem Rezydencji jest wysoki poziom świadczonych usług przy zachowaniu umiarkowanych cen, każdorazowo podlegających indywidualnemu uzgodnieniu.

Z wielką uwagą i troską przyjmujemy wszelkie propozycje oraz sugestie naszych Gości. Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas najważniejsze!

Serdecznie zapraszam!
Zuzanna Targosz

 

 Komentarze zostały wyłączone dla tego postu