Opublikowane przez Web
03 września, 2018

Weekend w Beskidach wczesną jesienią? Babia Góra zaprasza

Weekend w Beskidach wczesną jesienią w Pensjonacie Rezydencja ZUZANNA

Myślisz o wrześniowym wypadzie w góry? Chcesz pożegnać lato i powitać jesień w miejscu, które bez wątpienia zapiera dech w piersiach? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Zapraszamy do naszego Pensjonatu – Rezydencja ZUZANNA w Suchej Beskidzkiej. U nas zapewniamy wyjątkowy weekend. Gwarantujemy, że w Beskidach spędzisz niezapomniany czas.

Dlaczego warto wybrać się właśnie do Suchej Beskidzkiej oraz zarezerwować nocleg w naszym Hotelu?

Sama miejscowość jest początkiem wielu atrakcyjnych szlaków – zarówno dla “niedzielnych turystów”, jak i pasjonatów górskich wędrówek. Część Żywiecka, Makowska, Mała – w Beskidach z pewnością znajdziesz odpowiedź na pytanie – dlaczego tyle osób uważa, że w górach jest wszystko to, co naprawdę kochają w przyrodzie.

Babia Góra – perła Beskidów, którą musisz zobaczyć

Imponujący masyw górski, nad którym króluje Diablak – 1725 metrów nad poziomem morza. Jego wybitność ustępuje jedynie Śnieżce, a wysokość mniejsza tylko od Tatr. Babia Góra należy do Korony Gór Polski, będąc ciekawym celem podróży o każdej porze roku. Jednakże jesienią ma urok, który zachwyci każdego, kogo przyroda wzrusza, daje możliwość ułożenia myśli czy odkrycia na nowo siebie.

Serdecznie zapraszamy!Komentarze zostały wyłączone dla tego postu